خرید سیم کارت

خرید سیم کارت اعتباری همراه اول برای عده ای به صرفه تر از خرید سیم کارت دائمی می باشد. اما اپراتور بزرگ همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود امکانی را فراهم آورده که با همان هزینه بتوانند سیمکارت دائمی داشته باشند

مشترکان اعتباری همراه اول بدون خرید یا فروش سیم کارت قدیمی خود میتوانند با استفاده از این طرح سیمکارت خود را به دائمی تبدیل کنند و به جای پرداخت ۱۰۰ هزار تومان با پرداخت مبلغ ۷۰ هزار تومان از مزایای این سرویس از جمله بسته خوش آمد سیم کارت دائمی که شامل فعال شدن بسته اینترنت ۳۰ گیگابایت به مدت یک ماه از زمان فعالسازی است، بهره مند می‌شوند.  

مشترکان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول با ورود به قسمت سیم کارت، انتخاب منوی تبدیل اعتباری به دائمی، وارد نمودن شماره تلفن اعتباری، ارسال رمز یکبار مصرف، مطالعه و تایید قوانین و شرایط و ارسال تاییدیه جهت کسر هزینه تبدیل از مبلغ اعتبار به راحتی سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: همچنین امکان تبدیل سیم کارت از اعتباری به دائمی برای همه مشترکان از درگاه اپلیکیشن “همراه من” نیز فراهم شده و مشترکان می‌توانند از این طریق نیز، سیم کارت خود را از اعتباری به دائمی تبدیل نمایند، البته برای تبدیل سیمکارت در درگاه “همراه من”، مشترک پس از ورود به آخرین نسخه، ابتدا وارد قسمت “خدمات” شده و پس از آن بخش “تبدیل سیم کارت” را انتخاب نموده و پس از انجام مراحل بعدی، سیم کارت او به دائمی تبدیل خواهد شد.

به گفته مدیر مخابرات منطقه خوزستان؛ امکان فعال سازی این سرویس، همچنان به صورت حضوری در مراکز اعلام شده در سایت همراه اول  نیز وجود دارد و لازم است مالک خط با همراه داشتن کارت ملی و سیم کارت فعال نسبت به تکمیل و امضای فرم مربوطه اقدام کند.

 

 


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *